Leden

LEDEN – První měsíc nového roku 2019 jsme začali ještě vánočně a rozbalili jsme si dárečky, které nám pod stromečkem nechal Ježíšek. 6. 1. nás navštívili s novoroční koledou Tři králové. Vyměnili jsme také vánoční výzdobu za zimní. Leden patří sněhu a sněhulákům. My jsme využili sněhové nadílky v hodině Tv. A sněhuláci nás provázeli celý leden. Kreslili jsme je, vyráběli z nejrůznějších materiálů - papíru, keramiky, odpadních materiálů a nakonec i z marcipánové hmoty. Společně jsme upekli a ozdobili dort, kterým jsme završili první školní pololetí. Pak už nás čekalo rozdávání vysvědčení. A protože jsme se celé pololetí moc snažili, byla  plná jedniček.

Mgr. Andrea Suchá

Ježíškova nadílka